dotatuazu.pl

Wysyłka w 1 dzień roboczy !

O Nas

dotatuazu.pl to internetowy sklep dla tatuatorów, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne do profesjonalnego i bezpiecznego wykonania tatuażu. W sprzedaży mamy produkty potrzebne do rozpoczęcia i kontynuowania pracy jako tatuażysta, a także artykuły niezbędne do kompleksowego wyposażenia salonu. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt i akcesoria od renomowanych producentów, takich jak Dynamic, Eternal Ink, Ez Revolution, Inkeeze, Love Ink oraz wielu innych.

Sklep z akcesoriami dla tatuatorów – kompleksowa oferta

Jako doświadczony i polecany przez klientów sklep dla tatuażystów doskonale wiemy, co jest niezbędne w pracy tatuatora. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów. Proponujemy farby do tatuażu w niezliczonej liczbie kolorów, którymi wykonasz kontur, wypełnienie oraz cieniowanie każdego wzoru i w każdej technice. W ofercie mamy różne marki cartridgy, w wielu różnych opcjach i rozmiarach, co pozwoli Ci kompleksowo zaopatrzyć stanowisko pracy.

Bogato wyposażony tatoo shop

Niezbędnym wyposażeniem każdego sklepu z akcesoriami do tatuażu są kosmetyki do higieny. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz spraye, płyny, żele, mydła czyszczące, folie ochronne oraz szereg innych artykułów, które pozwolą Ci utrzymać higieniczną czystość, a przez to również bezpieczeństwo w salonie. Wszystkie środki higieniczne do dezynfekcji powierzchni, sprzętu i skóry mają stosowne atesty dopuszczające je do użytku w salonach tatuażu. Nasz sklep dla tatuażystów proponuje także praktyczne kremy, balsamy i masła dla klientów, które pozwalają skutecznie zadbać o świeży tatuaż. Specjalnie dobrane składniki przyspieszają gojenie ran, regenerują naskórek oraz łagodzą stany zapalne. Nasz sklep ze sprzętem do tatuaży ma w ofercie także specjalistyczne produkty służące do odbijania wzoru tatuażu na skórze. Kalki hektograficzne, żele, płyny oraz inne akcesoria pozwalają na bardzo dokładne przeniesienie dowolnego, nawet bardzo skomplikowanego i indywidualnego szablonu. W asortymencie mamy ponadto znieczulające akcesoria do tatuażu. Sklep dotatuazu.pl oferuje dużą gamę profesjonalnych preparatów znieczulających w kremie, które pozwalają na zmniejszenie dyskomfortu u klienta podczas wykonywania tatuażu. Nowoczesne kosmetyki zawierają specjalistyczne składniki o działaniu znieczulającym, łagodzącym i odrętwiającym. Dzięki nim nawet osoby z niskim progiem bólu z łatwością przejdą przez długotrwały proces tatuowania.

Doradztwo i sklep – akcesoria do tatuażu

dotatuazu.pl to nie tylko sklep z akcesoriami do tatuażu, ale również profesjonalna pomoc. Na naszym blogu znajdziesz sprawdzone porady i wskazówki dla początkujących oraz doświadczonych mistrzów tatuażu. Służymy ponadto fachową pomocą w wyborze odpowiednich produktów.

Scroll to Top