Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

W sklepie internetowym dotatuazu.pl znajdują się niezbędne akcesoria do tatuowania, w które powinno zostać wyposażone każde profesjonalne studio. Do wyboru pozostaje nie tylko szeroka gama akcesoriów ułatwiających codzienną pracę tatuatora, ale także liczne środki zapewniające ochronę sanitarną w salonie. Zbiorcze opakowania po kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk w przypadku akcesoriów będących w codziennym użytku gwarantują atrakcyjną cenę poszczególnych artykułów, a także oszczędność czasu ze względu na rzadszą konieczność ich zamawiania.

Profesjonalne akcesoria do tatuażu

Niezbędne akcesoria do tatuażu to przede wszystkim te, które odpowiadają za niezbędną higienę i sterylne warunki w studio. Wydobywające się z tatuowanej skóry krew i osocze mogą zawierać chorobotwórcze drobnoustroje oraz toksyny. Dbając zatem o komfort i bezpieczeństwo siebie, swoich klientów oraz pracowników, należy wdrożyć do pracy wszelkie możliwe zabezpieczenia. Ważna jest sterylność narzędzi, takich jak grip, maszynka, clipcord, kabel czy butelka do spryskiwania. Tatuator w trakcie pracy powinien mieć na sobie rękawiczki nitrylowe oraz jednorazowy fartuch foliowy zabezpieczający odzież przed zabrudzeniem. Oprócz tego niezbędny jest również podkład ochronny na siedzisko, które zajmuje klient.

Dodatkowe, niezbędne akcesoria dla tatuatora

Studio tatuażu jest zobowiązane także do zabezpieczania odpadów medycznych w postaci zużytych podczas tatuowania, jednorazowych materiałów: igieł, ręczników papierowych, folii i podkładów. Służą do tego dostępne w naszym sklepie worki z folii LDPE oraz specjalne pojemniki o różnej objętości: od 700 ml do 2 l. Ich odpowiednie oznaczenia gwarantują bezpieczeństwo osób, które zajmują się dalszym procesem utylizacji tego rodzaju odpadów.

Przydatne akcesoria do tatuowania

W naszej ofercie znajdują się takie akcesoria dla tatuatora, które znacznie ułatwiają pracę w studio tatuażu. Dla osób początkujących, na przykład praktykantów w salonie, przydać może się sztuczna skóra, na której można ćwiczyć swoje pierwsze wzory. Wygodne akcesoria do tatuażu stanowią także panele LED A4 do szkicowania. Podświetlana tablica ma trzy tryby jasności, dzięki którym można precyzyjnie odrysowywać rysunki, na przykład gdy klient przychodzi z autorskim projektem. W studio niezbędne są także jednorazowe golarki. Do tatuowania skóra powinna mieć gładką powierzchnię, należy zatem pozbyć się ewentualnego zarostu, co najlepiej zrobić bezpośrednio przed rozpoczęciem tatuowania. Podczas wykonywania tatuażu nie sposób obyć się także bez tryskawki. Ułatwia ona higieniczne przemywanie skóry, z której w trakcie pracy wypływa krew i limfa. Zawsze pod ręką warto mieć oddychający i hipoalergiczny przylepiec chirurgiczny, który służy do zabezpieczenia świeżo wykonanego tatuażu. Za jego pomocą można łatwo mocować opatrunki nawet w najbardziej newralgicznych miejscach, nie wpływając na późniejszą swobodę ruchów klienta.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl