Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Sklep internetowy dotatuazu.pl oferuje bogaty asortyment kartridży do tatuażu, używanych przez artystów z całego świata. Igły modułowe najlepszej jakości pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów, takich jak Bishop Da Vinci z udoskonalonymi modelami V2, Ez Revolution czy Quelle. Ostre igły modułowe są wykonywane ze stali nierdzewnej, na przykład 304, a ich plastikowe korpusy z tworzywa sztucznego klasy medycznej.

Cartridge do tatuażu – nowoczesne technologie usprawniające pracę

Zaawansowane technologie zastosowane w wysokiej jakości produktach zapewniają stały nacisk podczas tatuowania. Dzięki dokładnemu dopasowaniu wszystkich elementów zostało ograniczone do minimum na przykład niepożądane drganie igły. Kupując w naszym sklepie, wybierasz w pełni bezpieczne akcesoria do tatuażu. Wszystkie cartridge w naszej ofercie przeszły rygorystyczny, wielostopniowy proces kontroli jakości. Są sterylizowane 100% gazem EO i nadają się do jednorazowego użytku. Każdy cartridge do tatuażu posiada również dokładny opis, datę ważności oraz oznaczenie sterylności. Do wyboru pozostają sterylne opakowania od kilku do kilkunastu sztuk.

Jakie atuty mają nasze cartridge do tatuażu?

Cartridge do tatuażu to niezbędne akcesoria zarówno dla profesjonalnych tatuatorów, jak i amatorów dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tatuażem. Wykorzystywanie kartridżów do tatuażu stanowi duże ułatwienie szczególnie podczas wykonywania skomplikowanych wzorów, podczas których często zmienia się rodzaj igły. Cartridge do tatuażu gwarantują szybki montaż i pozostają jednakowo ostre nawet w trakcie długich sesji tatuażu, dlatego proces tatuowania przebiega szybciej i sprawniej. Różna grubość, konfiguracja oraz liczba końcówek kartridżów gwarantuje ich idealne dopasowanie do posiadanej maszynki oraz planowanego projektu. Cartridge są dostępne we wszystkich popularnych konfiguracjach gripów, maszyn typu pen oraz maszyn Cheyenne. Niektóre mają oficjalną licencję tego producenta. Do wyboru pozostają zarówno klasyczne linery, jak i cartridge zaprojektowane specjalnie do cieniowania oraz wypełniania w różnych wariantach. Wśród nich znajduje się lutowany płasko typ Magnum, idealny do przejść między kolorami Curved Magnum, stworzony do konturowania Round Liner i najlepszy do wypełnień Round Shader.

Ultraprecyzyjna, wielokierunkowa praca przy użyciu kartridżów do tatuażu

Ze względu na gładkie krawędzie cartridge do tatuażu eliminują dodatkowe urazy skóry, co ma wpływ na mniejszą bolesność, a także lepszą jakość i szybsze gojenie się tatuażu. Miękkie, silikonowe odbicie zapewnia kontrolowany, precyzyjny ruch w pionie oraz konsekwentne wypełnianie powierzchni. Przezroczysty cartridge gwarantuje dobrą widoczność igły podczas tatuowania, co ułatwia artyście dozowanie głębokości tatuażu. Nowoczesna konstrukcja kartridżów do tatuażu odpowiada za wyższy komfort tatuowania, na przykład mniejszą ilość wypluwanego tuszu, a zarazem jego lepszy przepływ. To zasługa nisko profilowych konstrukcji, w których zastosowano otwory wentylacyjne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl